1. صفحه اصلی
  2. خدمات و پشتیبانی فنی
خدمات و پشتیبانی فنی

ما یک تیم تحقیق و توسعه فنی متخصص استخدام کرده ایم که قادر به ارائه خدمات فنی تخصصی و کامل از قبل از خرید تا خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات و پشتیبانی فنی

پیش از خرید
ما خدمات درون سایت را بر اساس نیازهای مشتری ارائه می دهیم. تکنسین های ما می توانند از کارخانه شما برای جمع آوری اطلاعات، پاسخ به سوالات و بازرسی آنلاین برای رفع مشکلات و یافتن راه حل آنها بازدید کنند.

خدمات حین فروش
قبل از شروع تولید، تیم متخصص طراحی ما اصول طراحی مختص مشتری را به منظور بالابردن بهره وری و سود کلیه قالبها ارائه می دهند. این موضوع باعث می شود که کلیه کاشی های سرامیک ساخته شده توسط قالبهای ما بهترین سطح یکنواخت، استحکام خمش و اثر قالب را داشته و لذا مشتری را راضی کنند. در حین این کار، ما در ارتباط نزدیک با مشتری هستیم تا اطمینان کند ما کلیه نیازهای او را بآورده خواهیم کرد. ما متعهد به ایجاد محصولات مناسب هر مشتری بدون اهمیت به اینکه مشتری از کجاست می باشیم. به علاوه، در حین فرآیند تولید، کارگرانی قرار داده شده اند که هر فرآیند را نظارت کنند. در صورت بروز هر مشکل، سوپروایزر با تنظیم زمان و کنترل کیفیت تولید از عدم وجود ایراد اطمینان حاصل می شود.

خدمات پس از فروش
وقتی قالبها در سرویس قرار می گیرند، ما راهنمایی فنی درون سایت برای نصب و راه اندازی ارائه می دهیم. ما همچنین خدمات تعویض ارائه می دهیم و قطعات را در صورت مشکل کیفیت به منظور رفع نگرانی مشتری تامین می نماییم.

ZIBO TXJ MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD