نمایش فیلم
 1. صفحه اصلی
 2. محصولات
  1. ساینده الماسبلوک سایش الماس بطور وسیعی در خطوط صیقل دهی اتوماتیک برای تولید کاشی سرامیک صیقل داده شده و صفحات سنگ کوارتز استفاده می شود.
  1. ساینده براق کننده الاستیکبلوک صیقل دهی الاستیک بطور وسیعی در ماشینهای لعاب صیقل دهنده و ماشینهای صیقل دهی عمومی برای تولید کاشی های لعاب دار، کاشی های کریستال صیقلی، کاشی های آنتیک و دیگر کاشی های شبه قالبی بکار می روند.
  1. سری چرخ چهارگوشسری های چرخ آسیاب برای تصحیح کاشی ها و کاشی های سنگی چهار گوش به منظور ایجاد ابعاد هندسی، ابعاد عمودی و صافی سطح مورد نیاز مناسب هستند.
  1. چرخ چهارگوشه زن رزینیاین چرخ دارای دقت ابعادی بالا و لبه زنی نرم بوده و به دو گروه دسته بندی می شود: چرخ های نهایی رزینی و چرخ های نهایی فلزی بر اساس مشخصات مشتری .
  1. چرخ مربع محیطی الماس یکپارچه فلزیچرخ مربع محیطی الماس یکپارچه با فلز معمولاً برای آسیاب یک یا دو گروه خاص سرامیکها و سنگها استفاده می شوند. دارای عملکرد عالی برای تصحیح سطوح نرم و یکنواخت بوده و دارای عمر کاری طولانی و تیزی عالی می باشند.
  1. چرخ صیقل دهی خشکچرخ صیقل دهی خشک بخشی از یک خط تولید آسیاب لبه خشک می باشد که اساساً برای آسیاب خشک یک لبه کاشی لعاب دار سرامیک می باشد.
  1. چرخ پخ زنی رزینی-Y3چرخ پخ زنی رزینی اساساً برای پخ زنی کاشی سرامیک استفاده می شود. به طور خاص تر، برای پخ زنی دقیق کاشی ها بکار می رود و یک ابزار تیز، مستقیم و نرم می باشد.
  1. چرخ پخ زنی الماسچرخ پخ زنی الماس اساساً برای صیقل دهی و پخ زنی دقیق بکار می رود. پخ اجاد شده تیز و هموار می باشد که موجب کارکرد طولانی تر و کنترل سختگیرانه تر فرآیند تولید می شود.
  1. لایه انتقال دهندهشرح :لایه انتقال دهنده
   مدل :180 نازک
   کاربرد:نگهداشتن دستگاه با دیگر محصولات
  1. لایه براق کنندهشرح: تکه قالبی
   مدل: 180 نازک
   کاربرد: نگهداری دستگاه، عامل نگهداری خاص دستگاه برای صیقل دهی
  1. لایه نایلونشرح: چرخ الیاف
   مدل: نگهداری دستگاه
   کاربرد : نگهداری دستگاه
  1. لایه پشمیبرای صیقل دهی آسان سطح کاشی سرامیک، می تواند بطور موثر از سطح آجر محافظت کند، این محصول می تواند برای سنگ کوارتز، الماس و دیگر سنگهای تزیینی برای صیقل دهی و همچنین برای مرمر، گرانیت و دیگر سنگهای طبیعی برای محافظت استفاده شود.
  1. سری های سیال کانو مشخصات: غیر سمی، بدون بوی مشمئز کننده، مقاوم به آتش و شعله، بدون آلودگی، پخش شدن عالی، بدون نفوذ و انتقال آسان
  1. پره رولر الماس پره رولر الماس برای مجموعه وسیعی از ماشینهای تراز بندی آجرهای صیقلی سرامیکی مناسب می باشد. پره رولر دارای عملکرد برش عالی می باشد.
  1. لایه آلیاژیصفحات لایه آلیاژی از به روز آوری تکنولوژی قالب اصلی حاصل شده است و برای توسعه آجر در سه گروه مختلف استفاده می شود.
  1. چارچوب قالب مقاوم به سایشچارچوب قالب یک مجموعه قالب سرامیکی در هسته پرسهای پانچ کاشی است. این چارچوب دارای نیازهای فنی با کیفیت بالا، نصب آسان به واسطه سالها تجربه در توسعه و مقاوم به سایش می باشد.
  1. قالب مادر تکنولوژی قالب مادر برای ساپورت کل قالب مهم می باشد به همین دلیل ما تنها پیشرفته ترین دستگاه و متخصصین باهوش را برای توسعه و ایجاد یک خط وسیع قالبهای مادر استفاده می کنیم.
ZIBO TXJ MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD