1. صفحه اصلی
  2. سفارشی سازی

قالب سرامیک سفارشی

سفارشی سازی

ما می توانیم همه انواع قطعات لازم برای پرسهای مناسب سرامیک از برندهای معمول مانند Sacmi، HLT، KD و ... شامل مجموعه قالب، سوراخ کنهای سفارشی برای کاشی سرامیک و کاشی چینی، کاشی سرامیک مقاوم به خوردگی، لایه با عمر زیاد، محفظه قالب یا حتی طرحهای شکلدار سوراخ کن و ... بر حسب سفارش تولید کنیم.

توانایی طراحی
قالب سرامیک سفارشی

تیم طراحی ما دارای 5 عضو اصلی هستند و 2 نفر آنها مهندسان ارشد با بیش از 10 سال سابقه در صنعت طراحی قالب می باشند. آنها دارای دانش کافی در نرم افزارهای طراحی مانند AutoCAD هستند و می توانند طرحها، الگوهای سوراخ و قالبهای سه بعدی به مشتریان ما نمایش دهند. تیم طراحی ما جوان و پر انرژی هستند اما دارای پتانسیل بالا و تخصص کافی می باشند.

توانایی طراحی
نمونه 1
قالبهای با شکل نامنظم

محصولات: سوراخ کن ها برای قالب سرامیک
جنس: فولاد 45# (ASTM 1045)

جزییات:
در سال 2006، مشتری مصری می خواست سوراخ کنهای با الگوهای مختلف سفارش دهد و نقشه های طراحی را به ما تحویل دهد. تیم طراحی ما بیش از 10 روز بر روی مدل سه بعدی آن به دلیل پیچیدگی و نیازهای مختلف طرح وقت صرف نمود. مشتری به شدت از توانایی تیم طراحی ما به دلیل طراحی عالی سه بعدی راضی بود و ما تولید سوراخ کن ها را برای او شروع کردیم. کمی بعد از آن، او 15 سوراخ کن دیگر پس از دریافت موفق اولین قالب سفارش داد.

نمونه 2
  • سفارشی سازی
  • سفارشی سازی

محصولات: مجموعه قالب سرامیک
جنس: فولاد 45# (ASTM 1045)

جزییات:
یک مشتری ایرانی در نمایشگاه درباره کاشی های سرامیک تولیدی کارگاه خود به دلیل ضخامت و دانسیته غیر یکسان و همچنین تغییر شکل ناشی از رسوب شکایت کرد و می خواست یک بچ از قالبهای سرامیک جدید به ما سفارش دهد. او همچنین از متخصصین فنی ما دعوت کرد به کارگاه او بیایند و اظهار امیدواری کرد که ما بتوانیم پیشنهادات تخصصی برای مشکل او ارائه دهیم. پس از بررسی موردی، مشکلات حل شدند و این مشتری از نقطه نظرات ما به راستی رضایت داشت و در مجموع 5 مجموعه قالب سرامیک سفارش داد.

نمونه 3
  • سفارشی سازی
  • سفارشی سازی

محصولات: 10 مجموعه قالب سرامیک
جنس: فولاد 45# (ASTM 1045)

جزییات:
در سال 2017، یک مشتری از بنگلادش عنوان کرد که کاشی های ساخته شده توسط پرس او لبه های هموار ندارند و نیاز به کمک ما دارد. ما متخصصان فنی با تجربه خود را به کارخانه او فرستادیم و کمی تغییرات و تعمیرات انجام دادیم. توانایی های نگهداری ما برای مشتری جالب بود و او بلافاصله 10 مجموعه قالب سرامیک به ما سفارش داد.

ZIBO TXJ MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD