1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. قالب سرامیک

قالب سرامیک

  1.  مجموعه قالب برای کاشی های دیوارما دارای چندین سال تجربه و همچنین نظر مشتری هستیم که به ما اجازه رشد می دهد و تکنولوژی طراحی و ارائه صدها انتخاب رنگ برای مشتریان خود در انواع مشخصات را بهبود می بخشد.
  1. مجموعه قالب برای کاشی های دیوار خارجیشرکت ما قادر به طراحی و تولید مجموعه های قالب برای کاشی های دیواری بر اساس نیاز خاص مشتری می باشد. ما قادر به تولید انواع مشخصات شامل 200x400 و 140x280 با اشکال خونی، اشکال سه بعدی، اشکال سنگ آنتیک و ... هستیم.
  1. مجموعه قالب برای کاشی های کف معمولیمجموعه قالب برای کاشی های کف معمولی یک مجموعه لایه آلیاژی می باشد. بیشترین نیاز بازار در حال حاضر 300 x 300، 400x400، 500x500،600x600 و 800x800 میلیمتر می باشند.
  1. مجموعه قالب برای کاشی های صیقلیمجموعه های قالب برای کاشی های صیقل داده شده می توانند برای تولید کاشی هایی برای رفع نیاز مشتری در دو سایز بزرگ و کوچک تولید شوند.
  1. پانچ لاستیک فشاریما بر اساس انواع کاشی سرامیک مورد نیاز، سه نوع مختلف محصول پانچ قالب با عمر بالاتر از محصولات مشابه بازار امروز تولید کرده این.
  1. پانچ فشاری ایزواستاتیک سلولیپانچ فشاری ایزواستاتیک سلولی یک انتخاب ایده آل در کاربردهای فشاری ایزواستاتیک می باشد و می تواند بطور موثری از دور ریز آجر بکاهد و سایز مواد پرس شده کنترل شود و بدون نیاز به روغن
  1. پانچ فشاری ایزواستاتیک شکاف Tلذا دانسیته آجر قالب یکنواخت می شود که از دور ریز کاشی جلوگیری می شود و از تخت بودن کاشی ها برای نصب آسان اطمینان حاصل می کند.
  1. پانچ فشاری ایزواستاتیک صفحه روغنیپانچ فشاری ایزواستاتیک صفحه روغنی جدیدترین نتیجه تحقیق و توسعه محصول اختراعی است. استفاده از لایه های چندگانه درون پرس پانچ اجازه ایجاد سطوح مختلف سختی در یک ترکیب چسبناک را می دهد.
  1. پانچ اگزوز شکافداردارای کاربرد اگزوز پودری جانبی در فرآیند پانچ پرسی قالب کاشی می باشد و در نتیجه از لایه لایه شدن کاشی می کاهد و تعداد پرس در دقیقه افزایش می یابد که نرخ تولید و بازده را بهبود می بخشد.
  1. پانچ اگزوز کاملپانچ اگزوز کامل یک نسخه به روز شده پانچ اگزوز شکافدار می باشد. اصولاً برای کاربردهای پرس کوچک استفاده می شود و فرآیند تولید را سرعت می بخشد.
  1. لایه آلیاژیصفحات لایه آلیاژی از به روز آوری تکنولوژی قالب اصلی حاصل شده است و برای توسعه آجر در سه گروه مختلف استفاده می شود.
  1. چارچوب قالب مقاوم به سایشچارچوب قالب یک مجموعه قالب سرامیکی در هسته پرسهای پانچ کاشی است. این چارچوب دارای نیازهای فنی با کیفیت بالا، نصب آسان به واسطه سالها تجربه در توسعه و مقاوم به سایش می باشد.
  1. قالب مادر تکنولوژی قالب مادر برای ساپورت کل قالب مهم می باشد به همین دلیل ما تنها پیشرفته ترین دستگاه و متخصصین باهوش را برای توسعه و ایجاد یک خط وسیع قالبهای مادر استفاده می کنیم.