نمایش فیلم
 1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. قالب سرامیک

قالب سرامیک

  1. مجموعه قالب ورودیقالب ورودی یک قالب سرامیکی معمول می باشد. سوراخ کن صفحه بالایی (سوراخ کن صفحه) توسط الگوهایی طراحی شده و سوراخ کن ایزو استاتیک پایینی دارای یک وجه هموار می باشد.
  1. مجموعه قالب آینه ایدر کنار تولید قالبهای سنتی، ما توجه خاصی به طراحی و تولید قالبهای پیچیده برای کاشی های سرامیک می کنیم. به عنوان مثال قالب آینه ای به منظور پاسخ به نیاز مشتریان برای شکلهای کاشی عمیق تر که سوراخ کن صفحه بالایی صاف است و سوراخ کن ایزواستاتیک پایینی برای اشکال عمیق طراحی شده است استفاده می شود.
  1. مجموعه قالب دوتایییک مجموعه قالب برای کاشی های کف شناور دوبل یکی از محصولات توسعه یافته جدید و تکنولوژی بالای ما است.
  1. سوراخ کن بالایی ایزواستاتیکسوراخ کن ایزواستاتیک اغلب به عنوان سوراخ کن بالایی قالبهای سرامیک برای ایجاد اشکال بر روی کاشیها استفاده می شود. برخی از انواع سوراخ کن های ایزواستاتیک پیشنهادی ما در زیر آورده شده است..
  1. سوراخ کن خروجی کاملسوراخ کن خروجی اغلب برای تولید کاشی سرامیک براق استفاده می گردد و برای سوراخ کن های بالایی و پایینی مناسب است. برای تولید کاشی سرامیک براق بهتر، خاک رس نیمه تمام لازم است قادر به جذب آب کم و براقیت بالا باشد.
  1. صفحات لایه آلیاژی از به روز آوری تکنولوژی قالب اصلی حاصل شده است و برای توسعه آجر در سه گروه مختلف استفاده می شود.
  1. چارچوب قالب یک مجموعه قالب سرامیکی در هسته پرسهای پانچ کاشی است. این چارچوب دارای نیازهای فنی با کیفیت بالا، نصب آسان به واسطه سالها تجربه در توسعه و مقاوم به سایش می باشد.
  1. تکنولوژی قالب مادر برای ساپورت کل قالب مهم می باشد به همین دلیل ما تنها پیشرفته ترین دستگاه و متخصصین باهوش را برای توسعه و ایجاد یک خط وسیع قالبهای مادر استفاده می کنیم.
ZIBO TXJ MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD