قالب برای کاشی سرامیک

TXJ قالبهای سفارشی برای صنعت سرامیک را بر اساس نیازهای مشخص شما تولید می کند. ما انواع متفاوت از مشخصات قالب از 150mmX200mm تا 800mmX1600mm را برای تولید انواع کاشی سرامیک یا کاشی چینی ارائه می دهیم. قالبهای ما برای کلیه پرسهای سرامیک مناسب هستند و در مارکهای مانند Sacmi، Litai، Keda و ... استفاده شده است.

    1. مجموعه قالب ورودیقالب ورودی یک قالب سرامیکی معمول می باشد. سوراخ کن صفحه بالایی (سوراخ کن صفحه) توسط الگوهایی طراحی شده و سوراخ کن ایزو استاتیک پایینی دارای یک وجه هموار می باشد.
    1. مجموعه قالب آینه ایدر کنار تولید قالبهای سنتی، ما توجه خاصی به طراحی و تولید قالبهای پیچیده برای کاشی های سرامیک می کنیم. به عنوان مثال قالب آینه ای به منظور پاسخ به نیاز مشتریان برای شکلهای کاشی عمیق تر که سوراخ کن صفحه بالایی صاف است و سوراخ کن ایزواستاتیک پایینی برای اشکال عمیق طراحی شده است استفاده می شود.
    1. مجموعه قالب دوتایییک مجموعه قالب برای کاشی های کف شناور دوبل یکی از محصولات توسعه یافته جدید و تکنولوژی بالای ما است.
قطعات اصلی مجموعه های قالب سرامیک:
مجموعه قالب

ویژگی:
جنس سوراخ کن بالایی و پایینی: فولاد 45# (ASTM 1045)
لایه با عمر زیاد: ساخته شده از جنس کربید آلومینیوم مقاوم به سایش، عمر کاری تا 3 میلیون سوراخ می رسد.
محفظه قالب مقاوم به سایش: بدون پوشش به دلیل جنس مقاوم به سایش، بدون نیاز به جایگزینی مگر به دلیل تغییر سایز یا عملکرد اشتباه بر اساس بازخورد مشتری

ZIBO TXJ MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD