1. صفحه اصلی
 2. شرکت
 3. ساختار شرکت
ساختار شرکت

وقتی نیاز به ماشینهای سوراخکاری قالب سرامیک و ماشینهای آسیاب/صیقل دهی الماس با کیفیت نیاز دارید، ماشین آلات سرامیک Zibo TXJ انتخاب ایده آل شما خواهد بود. در سال 2000 شرکت ما تاسیس شد و در حال حاضر دارای 2 شعبه می باشد: یکی برای محصولات قالب سرامیکی و دیگری برای محصولات آسیاب و صیقل دهی الماس. ما به عنوان یک متخصص تولید قالبهای سرامیکی و ماشین آلات سرامیک در یک مکان ایده آل در پارک صنعتی Xinglong در شهر Chengnan استان Zhangdian در چین قرار داریم. ما همواره تشنه دانستن بیشتر درباره کاربرد تکنولوژی پیشرفته و مهارتهای آموزشی در داخل و خارج از کشور هستیم تا توانایی خود را برای تامین نیاز هر مشتری بالا ببریم. ما از مهارتهای جدید و تعهد به کیفیت برای تبدیل به یک تامین کننده عالی به شرکتهای معروف دنیا مانند Sacmi Press و LiTai Press برای نیاز ترکیب قالب و فیتینگهای سرامیک بهره می بریم.

شعبه قالب ما در حال حاضر دارای 135 کارمند شامل چندین متخصص و تکنسین دارای دانش بالا در خصوص توسعه تکنولوژی محصول می باشد. ما همچنین در صنعت قالب سرامیک در شمال چین با تعداد زیاد مجموعه های تجهیزات و ابزار دقیق تست و همچنین تولید سالانه بیش از 1000 مجموعه قالب ماشین پرس سرامیک و بیش از 20000 قطعه سوراخ کننده پرسی پیشرو هستیم. ما گواهینامه های کیفیت مانند IS9001، CE و دیگر استانداردهای صنایع را داریم.

ما همچنین تاکید فراوانی بر توسعه بازار بین المللی داریم. به این معنا که محصولات ما به کشورهای خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی ارسال می گردد. ما تایید و تقدیرهای فراوانی مخصوصا به شکل همکاری های طولانی مدت با شرکای بین المللی کسب کرده ایم که ناشی از محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش عالی ما بوده است. برخی از شرکای داخلی ما عبارتند از:
1. Guangdong Monalisa Ceramics Co., Ltd
2. Guangxi Jinmen Ceramics Co., Ltd.
3. Nanyang Henan Yirui Ceramics Co., Ltd.
4. Linyi Shandong Aoda Building materials Co., Ltd.

 • تماس با ما
 • ZIBO TXJ MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

  دپارتمان قالب
  مسئول تماس: Amanda
  موبایل: +86-15953342896
  ایمیل: amanda@txjmould.com

  دپارتمان محصولات خط صیقل دادن
  مسئول تماس: Alex
  موبایل: +86-13561619955
  ایمیل: alex@txjmould.com