نمایش فیلم
  1. صفحه اصلی
  2. ساختار شرکت
ساختار شرکت
ساختار شرکت

شرکت ZIBO TXJ CERAMIC MACHINERY CO., LTD یک تولید کننده معتبر با دو شعبه می باشد که مواد مصرفی خط براق کننده و محصولات الماس تولید می کند. شرکت ما در سال 2000 تاسیس شد و هم اکنون در پارک صنعتی Xinglong استان Shandong قرار دارد. ما در حین توسعه به صورت متمرکز بر روی نیاز مشتریان تمرکز داشته ایم و به سختی تلاش کرده ایم تا با آخرین تکنولوژی ها و روند بازار داخل و جهان پیش برویم و به همین دلیل به طور پیوسته محصولات و قابلیتهای خود را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان به روز کرده ایم. ما تلاش کردیم تا در کلیه مواد مصرفی خط براق کننده بهترین باشیم و مفتخر به مهارتهای نوآورانه خود و همچنین تمرکزمان بر روی کیفیت و رضایت مشتری هستیم.

دفتر مرکزی ما در شهر Zibo استان Shandong قرار دارد که یک منطقه در چین است که به مرکز سرامیک شمال چین شناخته می شود. ما متعهد به تحقیق و توسعه تخصصی محصولات خط براق کننده هستیم تا اطمینان حاصل کنیم مشتریان ما همواره محصولات با کیفیت و خدمات عالی دریافت می کنند. ما هم اکنون یکی از ده تولید کننده محصولات مصرفی خط براق کننده در چین با شعبه های متعدد و کارگاههای تولید متعدد در چین هستیم. ما همچنین یک گروه از متخصصین فنی تحقیق و توسعه استخدام کرده ایم تا به ما امکان تولید انواع مختلف بلوکهای سنگ زنی الاستیک و چرخهای لبه زنی مربوط به برندهای ماشین لبه زنی مختلف را بدهند. ما همچنین هزینه سنگینی در تحقیق تکنولوژی علمی و توسعه محصولات مختلف برای نیازهای مختلف مشتریان جهت ایجاد یک مبنای مشتری جهانی سرمایه گذاری کرده ایم. به منظور هماهنگی با تغییرات روند بازار، ما بطور پیوسته روابط همکاری خود را با تولید کنندگان سرامیک دنیا توسعه می دهیم با این هدف که در بازار جهانی به یک ارائه دهنده مواد مصرفی خط براق کننده سرامیکی برتر تبدیل شویم.

شعبه مواد مصرفی خط براق کننده در حال حاضر دارای 135 کارمند می باشد که شامل 5 متخصص ارشد و بیش از 10 تکنسین ارشد با تجربه کار با این مرکز توسعه تکنولوژی محصول پیشرفته هستند. این بخش مجهز به مجموعه وسیعی از تجهیزات تولید و تست می باشد که موجب اطمینان از تولید ماهانه 50.000 بلوک سنگ زنی الاستیک می شود. ما همچنین یک تیم تحقیق و توسعه مستقل برای ارائه مواد مصرفی و چیدمان های تخصصی کاشی های تولیدی مشتریان به خدمت گرفته ایم. محصولات ما دارای گواهینامه های داخلی و خارجی مهم موسسات صلاحیت دار شامل ISO9001 و CE می باشند.این موضوع به ما در حفظ موقعیتمان به عنوان یک برند پیشرو در مواد مصرفی خط براق کننده در شمال چین کمک می کند.

هدف ما بر اساس توسعه محلی نیز ورود به بازارهای بین المللی است و محصولات ما در حال حاضر به آسیا، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای جنوبی صادر می گردد. ما با داشتن کیفیت محصول استثنایی و خدمات پس از فروش خوب بازخوردهای خوبی از سرمایه گذاران بین المللی دریافت نموده ایم و رابطه برد-برد و همکاری طولانی مدت با نامهای بین المللی متعدد برقرار کرده ایم.

  • ساختار شرکت
  • ساختار شرکت

ما همچنین تاکید فراوانی بر توسعه بازار بین المللی داریم. به این معنا که محصولات ما به کشورهای خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی ارسال می گردد. ما تایید و تقدیرهای فراوانی مخصوصا به شکل همکاری های طولانی مدت با شرکای بین المللی کسب کرده ایم که ناشی از محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش عالی ما بوده است. برخی از شرکای داخلی ما عبارتند از:
1. Guangdong Monalisa Ceramics Co., Ltd
2. Guangxi Jinmen Ceramics Co., Ltd.
3. Nanyang Henan Yirui Ceramics Co., Ltd.
4. Linyi Shandong Aoda Building materials Co., Ltd.

ZIBO TXJ MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD