1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. مواد مصرفی خط آسیاب و صیقل دهی

مواد مصرفی خط آسیاب و صیقل دهی

  1. بلوک سایش الماسبلوک سایش الماس بطور وسیعی در خطوط صیقل دهی اتوماتیک برای تولید کاشی سرامیک صیقل داده شده و صفحات سنگ کوارتز استفاده می شود.
  1. بلوک صیقل دهی الاستیکبلوک صیقل دهی الاستیک بطور وسیعی در ماشینهای لعاب صیقل دهنده و ماشینهای صیقل دهی عمومی برای تولید کاشی های لعاب دار، کاشی های کریستال صیقلی، کاشی های آنتیک و دیگر کاشی های شبه قالبی بکار می روند.
  1. چرخ آسیاب لبه الماس جلو سری های چرخ آسیاب برای تصحیح کاشی ها و کاشی های سنگی چهار گوش به منظور ایجاد ابعاد هندسی، ابعاد عمودی و صافی سطح مورد نیاز مناسب هستند.
  1. چرخ آسیاب لبه الماس عقب سری های چرخ آسیاب برای تصحیح کاشی ها و کاشی های سنگی چهار گوش به منظور ایجاد ابعاد هندسی، ابعاد عمودی و صافی سطح مورد نیاز مناسب هستند.
  1. چرخ نهایی الماس رزینی این چرخ دارای دقت ابعادی بالا و لبه زنی نرم بوده و به دو گروه دسته بندی می شود: چرخ های نهایی رزینی و چرخ های نهایی فلزی بر اساس مشخصات مشتری .
  1. چرخ مربع محیطی الماس یکپارچه فلزی چرخ مربع محیطی الماس یکپارچه با فلز معمولاً برای آسیاب یک یا دو گروه خاص سرامیکها و سنگها استفاده می شوند. دارای عملکرد عالی برای تصحیح سطوح نرم و یکنواخت بوده و دارای عمر کاری طولانی و تیزی عالی می باشند.
  1. چرخ صیقل دهی خشک چرخ صیقل دهی خشک بخشی از یک خط تولید آسیاب لبه خشک می باشد که اساساً برای آسیاب خشک یک لبه کاشی لعاب دار سرامیک می باشد.
  1. چرخ پخ زنی رزینی-Y3 چرخ پخ زنی رزینی اساساً برای پخ زنی کاشی سرامیک استفاده می شود. به طور خاص تر، برای پخ زنی دقیق کاشی ها بکار می رود و یک ابزار تیز، مستقیم و نرم می باشد.
  1. چرخ پخ زنی الماس چرخ پخ زنی الماس اساساً برای صیقل دهی و پخ زنی دقیق بکار می رود. پخ اجاد شده تیز و هموار می باشد که موجب کارکرد طولانی تر و کنترل سختگیرانه تر فرآیند تولید می شود.
  1. پره رولر الماس پره رولر الماس برای مجموعه وسیعی از ماشینهای تراز بندی آجرهای صیقلی سرامیکی مناسب می باشد. پره رولر دارای عملکرد برش عالی می باشد.
  1. سری های سیال کانو مشخصات: غیر سمی، بدون بوی مشمئز کننده، مقاوم به آتش و شعله، بدون آلودگی، پخش شدن عالی، بدون نفوذ و انتقال آسان
  1. لایه ضربه شرح :لایه ضربه
   مدل :180 نازک
   کاربرد:نگهداشتن دستگاه با دیگر محصولات
  1. ورق صیقل دهی شرح: تکه قالبی
   مدل: 180 نازک
   کاربرد: نگهداری دستگاه، عامل نگهداری خاص دستگاه برای صیقل دهی
  1. چرخ الیاف شرح: چرخ الیاف
   مدل: نگهداری دستگاه
   کاربرد : نگهداری دستگاه
  1. لایه پشمی برای صیقل دهی آسان سطح کاشی سرامیک، می تواند بطور موثر از سطح آجر محافظت کند، این محصول می تواند برای سنگ کوارتز، الماس و دیگر سنگهای تزیینی برای صیقل دهی و همچنین برای مرمر، گرانیت و دیگر سنگهای طبیعی برای محافظت استفاده شود.